SK CZ PL
Spa Piešťany
Hotele, zakwaterowanie, pobyty, wellness.
 
Dependance Smaragd, Šumava**

Dependance Smaragd, Šumava**

Do Hotelu Jalta dołączone są mniejsze obiekty - na przykład Garni Hotel Vill Berlin lub dependance Smaragd i Šumava, które leżą na skraju parku miejskiego. Dependance Smaragd i Šumava swoją popularność zawdzięczają przytulności i domoej atmosferze. Ponadto hotele są otoczone kawiarniami, sklepami, restauracjami i barami.
Hotel uzdrowiskowy Pro Patria**

Hotel uzdrowiskowy Pro Patria**

Znany hotel uzdrowiskowy Pro Patria leży w południowej części wyspy uzdrowiskowej w Piešťanach. Hotel ponadto należy do najstarszych budynków na wyspie. Pierwotnie służył jako zakład leczniczy dla żołnierzy w I wojnie światowej. W pobliżu Hotelu znajdują termalne źródła mineralne. Właśnie dlatego Hotel może sobie pozwolić na własnę balneoterapię, w której oferuje większość procedur leczniczych. Dzięki zabiegom w objekcie i bezbarierowemu dostępowi jest hotel idealnym miejscem do leczenia klientów o ograniczonej ruchliwości.

Hotel uzdrowiskowy Spa Hotel Splendid***

Hotel uzdrowiskowy Spa Hotel Splendid***

Hotel Balnea Splendid znajduje się w północnej części wyspy uzdrowiskowej w Piešťanach. Jest połączony z Hotelem Balnea Grand, który zamyka rozległy kompleks tego balneocentrum. Dom uzdrowiskowy znajduje się w przyjemnym parku. Niedaleko Hotelu znajduje się znany Golf Club. Hotel Balnea Splenid jest połączony z balneorehabilitacją. Dlatego oferuje te najlepsze warunki dla relaksu, odpoczynku i regeneracji. W pobliżu hotelu znajduje się także centrum kulturalne.
Hotel Jalta**

Hotel Jalta**

Wprost w centrum całoświatowo znanego miasta uzdrowiskowego Piešťany znajduje się popularny hotel uzdrowiskowy Jalta. Tylko kilka metrów od niego znajduje się wyspa uzdrowiskowa z promenadą. Ponadto Hotel Jalta jest otoczony kawiarniami, restauracjami, sklepami i barami. Wabi więc możliwościami zabawy i różnymi aktywnościami, które oferuje miasto. Do Hotelu Jalta dołączone są mniejsze obiekty - na przykład Garni Hotel Vill Berlin lub dependance Smaragd, Šumava i Riviéra, które leżą na skraju parku miejskiego.
Hotel uzdrowiskowy Spa Hotel Grand***

Hotel uzdrowiskowy Spa Hotel Grand***

Właśnie trójgwiazdkowy Hotel Balnea Grand zamyka rozległy kompleks Balneocentrum w północnej części wyspy uzdrowiskowej w Piešťanach. Dom uzdrowiskowy leży w przyjemnym parku. Niedaleko hotelu znajduje się znany Golf Club. Hotel Grand jest połączony z balneorehabilitacją oraz centrum kulturalnym.
Hotel uzdrowiskowy Danubius Health Spa Resort Esplanade****

Hotel uzdrowiskowy Danubius Health Spa Resort Esplanade****

Hotel Balnea Esplanade leży wprost w centrum Piešťan, bezpośrednio na wyspie uzdrowiskowej. Dzięki wysokiemu poziomowi, wymagającej klienteli a także szerokiej palecie usług w ośrodku, jest Hotel Balnea najczęściej odwiedzanym hotelem w Piešťanach. Część hotelowa jest bezpośrednio połączona z centrum balneorehabilitacyjnym. Głównymi zaletami hotelu jest przede wszystkim interesująca pod względem architektury okolica a także kąpielisko termalne w pobliżu.
Hotel Vila Trajan**

Hotel Vila Trajan**

Villa Trajan znajduje się w pobliżu Mostu Kolumnadowego i naprzeciwko słynnego Lamela Baro, symbolu uzdrowiskowego miasta Pieszczany. W tej willi dostępne są tylko wille, a posiłki serwowane są w siostrzanym hotelu Jałta.
Hotel uzdrowiskowy Danubius Health Spa Resort Thermia Palace*****

Hotel uzdrowiskowy Danubius Health Spa Resort Thermia Palace*****

Całoświatowo znany hotel Thermia Palace w Piešťanach jest pierwszym 5-gwiazdkowym hotelem na Słowacji. Dzięki swojej architekturze i wyjątkowej atmosferze należy do klejnotów słowackich hoteli uzdrowiskowych. Thermia Palace leży wprost na wyspie uzdrowiskowej w pobliżu mostu kolumnadowego i Kąpieli Napoleońskich. Hotel pochodzi jeszcze z roku 1912 i szczyci się freskiem spod pędzla Alfonza Muchy. Thermia Palace jest połączony z sąsiadującym Domem Uzdrowiskowym Irma, który zapewnia balneoterapię i lecznictwo uzdrowiskowe w ciągu całego roku.
Hotel uzdrowiskowy Danubius Health Spa Resort Palace****

Hotel uzdrowiskowy Danubius Health Spa Resort Palace****

Czterogwiazdkowy Hotel Balnea Palace znajduje się w północnej części wyspy uzdrowiskowej w Piešťanach. Jest połączony z Hotelem Balnea Grand i Balnea Splendid. Te zamykają rozległy kompleks tego balneocentrum. Dom uzdrowiskowy znajduje się w parku a niedaleko niego znajduje się znany Golf Club. Hotel Balnea Palace jesz połączony u balneorehabilitacją i dlatego oferuje najlepsze warunki do relaksu, wypoczynku i regeneracji. Hotel Palace jest interesujący także od strony architektury.
Hotel Wellness Park****

Hotel Wellness Park****

Hotel Uzdrowiskowy Park jest nanym i popularnym miejscem dla odpoczynku i relaksacji w Piešťanach. Znajduje się w spokojnym środowisku miejskiego parku, w pobliżu ramienia rzeki Váh. Niedaleko Hotelu znajduje się Dom Sztuki z bogatą ofertą imprez kulturalnych. Przede wszystkim dzięki nowoczesnemu wyposażeniu ale także atrakcyjnemu położeniu jest Hotel odpowiedni do uzdrowiskowych, relaksacyjnych i leczniczych pobytów ale także do imprez firmowych. W pobliżu Hotelu Park znajdują się także boiska sportowe.

Nowy kryty basen o rozmiarach 16 x 8,3 m,  z wodospadem, gejzerem dennym i fotelami wodnymi  z masażem perełkowym oraz hydromasażem, temperatura wody 31°C, wyjście z hali basenu wprost na taras letni.

1 2  »
 

Akciové pobyty / Pobyty / Hotely