SK CZ PL
Spa Piešťany
Hotele, zakwaterowanie, pobyty, wellness.
 
Hotel Spa & Wellness Máj***

Hotel Spa & Wellness Máj***

Hotel Máj znajduje się kilometr na południe od miasta uzdrowiskowego Piešťany. Jest położony w cichej i wypoczynkowej rekreacyjnej części Sĺňava, znajdującej się tylko 300 m od zaporowego jeziora Sĺňava. Hotel Máj oprócz przyjemnej atmosfery oferuje swoim gościom także szeroki wachlarz rehabilitacyjnych i leczniczych programów z własną opieką lekarską. Ponadto Hotel Máj jest bezbarierowy i ma kryty basen. Ośrodek jest zwłaszcza odpowiedni dla rodzin z dziećmi.
Hotel uzdrowiskowy Spa Hotel Grand***

Hotel uzdrowiskowy Spa Hotel Grand***

Właśnie trójgwiazdkowy Hotel Balnea Grand zamyka rozległy kompleks Balneocentrum w północnej części wyspy uzdrowiskowej w Piešťanach. Dom uzdrowiskowy leży w przyjemnym parku. Niedaleko hotelu znajduje się znany Golf Club. Hotel Grand jest połączony z balneorehabilitacją oraz centrum kulturalnym.
Hotel uzdrowiskowy Danubius Health Spa Resort Esplanade****

Hotel uzdrowiskowy Danubius Health Spa Resort Esplanade****

Hotel Balnea Esplanade leży wprost w centrum Piešťan, bezpośrednio na wyspie uzdrowiskowej. Dzięki wysokiemu poziomowi, wymagającej klienteli a także szerokiej palecie usług w ośrodku, jest Hotel Balnea najczęściej odwiedzanym hotelem w Piešťanach. Część hotelowa jest bezpośrednio połączona z centrum balneorehabilitacyjnym. Głównymi zaletami hotelu jest przede wszystkim interesująca pod względem architektury okolica a także kąpielisko termalne w pobliżu.
Hotel uzdrowiskowy Spa Hotel Splendid***

Hotel uzdrowiskowy Spa Hotel Splendid***

Hotel Balnea Splendid znajduje się w północnej części wyspy uzdrowiskowej w Piešťanach. Jest połączony z Hotelem Balnea Grand, który zamyka rozległy kompleks tego balneocentrum. Dom uzdrowiskowy znajduje się w przyjemnym parku. Niedaleko Hotelu znajduje się znany Golf Club. Hotel Balnea Splenid jest połączony z balneorehabilitacją. Dlatego oferuje te najlepsze warunki dla relaksu, odpoczynku i regeneracji. W pobliżu hotelu znajduje się także centrum kulturalne.
Hotel uzdrowiskowy Pro Patria**

Hotel uzdrowiskowy Pro Patria**

Znany hotel uzdrowiskowy Pro Patria leży w południowej części wyspy uzdrowiskowej w Piešťanach. Hotel ponadto należy do najstarszych budynków na wyspie. Pierwotnie służył jako zakład leczniczy dla żołnierzy w I wojnie światowej. W pobliżu Hotelu znajdują termalne źródła mineralne. Właśnie dlatego Hotel może sobie pozwolić na własnę balneoterapię, w której oferuje większość procedur leczniczych. Dzięki zabiegom w objekcie i bezbarierowemu dostępowi jest hotel idealnym miejscem do leczenia klientów o ograniczonej ruchliwości.

Hotel uzdrowiskowy Danubius Health Spa Resort Palace****

Hotel uzdrowiskowy Danubius Health Spa Resort Palace****

Czterogwiazdkowy Hotel Balnea Palace znajduje się w północnej części wyspy uzdrowiskowej w Piešťanach. Jest połączony z Hotelem Balnea Grand i Balnea Splendid. Te zamykają rozległy kompleks tego balneocentrum. Dom uzdrowiskowy znajduje się w parku a niedaleko niego znajduje się znany Golf Club. Hotel Balnea Palace jesz połączony u balneorehabilitacją i dlatego oferuje najlepsze warunki do relaksu, wypoczynku i regeneracji. Hotel Palace jest interesujący także od strony architektury.
Hotel Jalta**

Hotel Jalta**

Wprost w centrum całoświatowo znanego miasta uzdrowiskowego Piešťany znajduje się popularny hotel uzdrowiskowy Jalta. Tylko kilka metrów od niego znajduje się wyspa uzdrowiskowa z promenadą. Ponadto Hotel Jalta jest otoczony kawiarniami, restauracjami, sklepami i barami. Wabi więc możliwościami zabawy i różnymi aktywnościami, które oferuje miasto. Do Hotelu Jalta dołączone są mniejsze obiekty - na przykład Garni Hotel Vill Berlin lub dependance Smaragd, Šumava i Riviéra, które leżą na skraju parku miejskiego.
Hotel Vila Trajan**

Hotel Vila Trajan**

Villa Trajan znajduje się w pobliżu Mostu Kolumnadowego i naprzeciwko słynnego Lamela Baro, symbolu uzdrowiskowego miasta Pieszczany. W tej willi dostępne są tylko wille, a posiłki serwowane są w siostrzanym hotelu Jałta.
Hotel Magnólia****

Hotel Magnólia****

Obiekt leży w centrum miasta, tuż obok głównych atrakcji turystycznych, w centrum miasta uzdrowiskowego.
Jego głównymi zaletami są ciekawa architektura otoczenia, wody termalne i uzdrowiskowe w bliskiej okolicy, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, różne pomieszczenia odpowiednie do instruktażu i imprez społecznych, basen wprost w budynku.
Jest zwłaszcza odpowiedni do: imprezy firmowe/ szkolenia, pobyty SPA, relaksacyjne i zdrowotne, rodzinne wakacje, miesiąc miodowy.
Hotel Wellness Park****

Hotel Wellness Park****

Hotel Uzdrowiskowy Park jest nanym i popularnym miejscem dla odpoczynku i relaksacji w Piešťanach. Znajduje się w spokojnym środowisku miejskiego parku, w pobliżu ramienia rzeki Váh. Niedaleko Hotelu znajduje się Dom Sztuki z bogatą ofertą imprez kulturalnych. Przede wszystkim dzięki nowoczesnemu wyposażeniu ale także atrakcyjnemu położeniu jest Hotel odpowiedni do uzdrowiskowych, relaksacyjnych i leczniczych pobytów ale także do imprez firmowych. W pobliżu Hotelu Park znajdują się także boiska sportowe.

Nowy kryty basen o rozmiarach 16 x 8,3 m,  z wodospadem, gejzerem dennym i fotelami wodnymi  z masażem perełkowym oraz hydromasażem, temperatura wody 31°C, wyjście z hali basenu wprost na taras letni.

1 2  »
 

Akciové pobyty / Pobyty / Hotely